Türkçe | English 
 
   
ÇED
Çed Ana Sayfa
Tüzükler
Faaliyetler
Resim Galerisi
Haberler
Yasalar
Halkın Katılımı Toplantıları
Dökümanlar
Personellerimiz
ÇED SÜRECİ
İstatistik Bilgiler
 
kullanıcı adı: 
şifre: 
 
 
Şikayet / Öneri Formu
Her türlü Şikayet ve Önerilerinize
her zaman açığız....
 
İskele-Ötüken'de Rıdvan Dolu ve Haldun Dolu’ya ait “APARTMAN TİPİ TOPLU KONUT PROJESİ”
 
İskele-Ötüken'de Rıdvan Dolu ve Haldun Dolu’ya ait Pafta/Harita:S31-C-03-B-1, Ada/Blok:127 ve 29+30 no'lu parsellerde (Eski Kayıt: Pafta/Harita:XXIV/2 ve 287+288 nolu parseller) “APARTMAN TİPİ TOPLU KONUT PROJESİ” yapılması planlanmaktadır. Sözkonusu proje için Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Tüzüğünün 22. maddesi gereğince aşağıda belirtilen tarih ve saatte faaliyetle ilgili halkı bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak için “Halkın Katılımı Toplantısı” yapılacaktır.

 

Toplantı Yeri  : Royal Sun Sitesi Restorantı

Toplantı Yerinin Adresi : Long Beach – İskele   

Toplantı Tarihi : 13 Temmuz 2021, Salı

Toplantı Saati  : 10.30

Proje Sahibi : Rıdvan Dolu-Haldun Dolu

Proje Sahibi Tel No: 0 542 8510847

ÇED Raporunu Hazırlayan Kişi/Kuruluş: Yasemin Çobanoğlu ve Ekibi  

ÇED Raporunu Hazırlayan Ekip Başkanının İletişim Adresi:yasemincobanoglu@yahoo.com

 

İçinde olduğumuz pandemi süreci dikkate alınarak Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesinin belirlemiş olduğu kurallar aşağıda belirtilmiştir.

 

Toplantılar mümkün olan en kısa sürede tamamlanmalıdır. Mümkünse toplantılar açık alanda yapılmalıdır.Girişlerde dezenfektan/ el antiseptiği bulundurulmalıdır.Toplantıya katılan kişiler kayıt altına alınmalı ve ateşleri ölçülmelidir.Toplantı sürecinde kapalı alanda her 5m2’ye 1 kişi oturacak şekilde gerekli düzenleme yapılmalıdır.Toplantıya girişlerde ve çıkışlarda yığılma olmaması amacıyla gerekli düzenleme yapılmalıdır.Toplantı sırasında katılımcılar maske takmalı, kişiler arası sosyal mesafe 1,5 metre altına düşülmemelidir.Toplantılarda ağzı kapalı ambalajlı içecekler dışında, ikram yapılmamalıdır.Toplantı yapılacak alanın sürekli havalandırılması için pencerelerin açık tutulması gerekmektedir.  

Yukarıda belirtilen kurallara uygun olarak düzenlenecek toplantıya katılımcıların gelirken maske takması ve sosyal mesafe kurallarına uyması zorunludur.

Halkımıza saygı ile duyurulur.

 

Not:

Taslak ÇED Raporu ile ilgili görüşlerinizi, en geç toplantı tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde Çevre Koruma Dairesine yazılı olarak veya cevrekorumaced1@gmail.com adresine mail olarak iletebilirsiniz.