Türkçe | English 
 
   
ÇED
Çed Ana Sayfa
Tüzükler
Faaliyetler
Resim Galerisi
Haberler
Yasalar
Halkın Katılımı Toplantıları
Dökümanlar
Personellerimiz
ÇED SÜRECİ
İstatistik Bilgiler
 
kullanıcı adı: 
şifre: 
 
 
Şikayet / Öneri Formu
Her türlü Şikayet ve Önerilerinize
her zaman açığız....
 
LEFKOŞA ESKİ ATIKSU ARITMA TESİSİ SAHASINDA ENDÜSTRİYEL VE SEPTİK ATIKSU ARITMA TESİSİ PROJESİ (ISWTF)”
 
Lefkoşa,Haspolat’da , Lefkoşa Türk Belediyesi’ne ait Pafta/Harita(eski sistem):XXII-33-w1 Pafta/Harita(yeni sistem) :S30-C-09-B-1 , Ada/Blok(yeni sistem):116 ‘da “LEFKOŞA ESKİ ATIKSU ARITMA TESİSİ SAHASINDA ENDÜSTRİYEL VE SEPTİK ATIKSU ARITMA TESİSİ PROJESİ (ISWTF)” yapılması planlanmaktadır. Sözkonusu proje için Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Tüzüğünün 22. maddesi gereğince aşağıda belirtilen tarih ve saatte faaliyetle ilgili halkı bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak için “Halkın Katılımı Toplantısı” yapılacaktır.

 

Toplantı Yeri   : Alex’in Yeri (Haspolat Köy Merkezi)

Toplantı Yerinin Adresi : Haspolat ,Lefkoşa

Toplantı Tarihi : 24 Ağustos 2021, Salı

Toplantı Saati  : 11.00

Proje Sahibi : Lefkoşa Türk Belediyesi

Proje Sahibi Tel No: 0392 228 52 21

ÇED Raporunu Hazırlayan : Aqwadem ve Çevpro İş Ortaklığı (Alt Yüklenici: Promap Topoğrafya LTD.)

ÇED Raporunu Hazırlayan Ekip Başkanının İletişim Adresi: Ayten Akansu- 0533 866 06 01 , ozkokayten@gmail.com

 

İçinde olduğumuz pandemi süreci dikkate alınarak Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesinin belirlemiş olduğu kurallar aşağıda belirtilmiştir.

Toplantılar mümkün olan en kısa sürede tamamlanmalıdır. Mümkünse toplantılar açık alanda yapılmalıdır.Girişlerde dezenfektan/ el antiseptiği bulundurulmalıdır.Toplantıya katılan kişiler kayıt altına alınmalı ve ateşleri ölçülmelidir.Toplantı sürecinde kapalı alanda her 5m2’ye 1 kişi oturacak şekilde gerekli düzenleme yapılmalıdır.Toplantıya girişlerde ve çıkışlarda yığılma olmaması amacıyla gerekli düzenleme yapılmalıdır.Toplantı sırasında katılımcılar maske takmalı, kişiler arası sosyal mesafe 1,5 metre altına düşülmemelidir.Toplantılarda ağzı kapalı ambalajlı içecekler dışında, ikram yapılmamalıdır.Toplantı yapılacak alanın sürekli havalandırılması için pencerelerin açık tutulması gerekmektedir.  

Yukarıda belirtilen kurallara uygun olarak düzenlenecek toplantıya katılımcıların gelirken maske takması ve sosyal mesafe kurallarına uyması zorunludur.

Halkımıza saygı ile duyurulur.

 

 

Not:

 

Taslak ÇED Raporu ile ilgili görüşlerinizi, en geç toplantı tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde Çevre Koruma Dairesine yazılı olarak veya cevrekorumaced1@gmail.com adresine mail olarak iletebilirsiniz.