Türkçe | English 
 
   
ÇED
Çed Ana Sayfa
Tüzükler
Faaliyetler
Resim Galerisi
Haberler
Yasalar
Halkın Katılımı Toplantıları
Dökümanlar
Personellerimiz
ÇED SÜRECİ
İstatistik Bilgiler
 
kullanıcı adı: 
şifre: 
 
 
Şikayet / Öneri Formu
Her türlü Şikayet ve Önerilerinize
her zaman açığız....
 
Güngörköy’de, Ahmet Topal ve Oğlu Kum Çakıl İşletmeleri LTD.’e ait İ211 işletme numaralı mevcut kırma kum çakıl ocak alanında genişleme yapılması
 
Güngörköy’de, Ahmet Topal ve Oğlu Kum Çakıl İşletmeleri LTD.’e ait (Pafta/Harita:XIII/49 E2 ve Pafta/Harita:XIII/57 E1) İ211 işletme numaralı mevcut kırma kum çakıl ocak alanında genişleme yapılması planlanmaktadır. Sözkonusu proje için Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Tüzüğünün 22. maddesi gereğince aşağıda belirtilen tarih ve saatte faaliyetle ilgili halkı bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak için “Halkın Katılımı Toplantısı” yapılacaktır.

Toplantı Yeri : Beşparmak Bufavento Restorant
Toplantı Yerinin Adresi : Arapköy (Değirmenlik-Çatalköy Dağyolu üzeri)
Toplantı Tarihi : 28 Ekim 2021 Perşembe
Toplantı Saati : 10.00
Proje Sahibi : Ahmet Topal ve Oğlu Kum Çakıl İşletmeleri Ltd.
Proje Sahibi Tel No: 0533 830 66 88
ÇED Raporunu Hazırlayan Ekip : Karaman Mühendislik
ÇED Raporunu Hazırlayan Ekip Başkanının İletişim Mail Adresi: birolkaraman@hotmail.com

İçinde olduğumuz pandemi süreci dikkate alınarak Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesinin belirlemiş olduğu kurallar aşağıda belirtilmiştir. • Toplantılar mümkün olan en kısa sürede tamamlanmalıdır. Mümkünse toplantılar açık alanda yapılmalıdır. • Girişlerde dezenfektan/ el antiseptiği bulundurulmalıdır. • Toplantıya katılan kişiler kayıt altına alınmalı ve ateşleri ölçülmelidir. • Toplantı sürecinde kapalı alanda her 5m2’ye 1 kişi oturacak şekilde gerekli düzenleme yapılmalıdır. • Toplantıya girişlerde ve çıkışlarda yığılma olmaması amacıyla gerekli düzenleme yapılmalıdır. • Toplantı sırasında katılımcılar maske takmalı, kişiler arası sosyal mesafe 1,5 metre altına düşülmemelidir. • Toplantılarda ağzı kapalı ambalajlı içecekler dışında, ikram yapılmamalıdır. • Toplantı yapılacak alanın sürekli havalandırılması için pencerelerin açık tutulması gerekmektedir. Yukarıda belirtilen kurallara uygun olarak düzenlenecek toplantıya katılımcıların gelirken maske takması ve sosyal mesafe kurallarına uyması zorunludur. Halkımıza saygı ile duyurulur. Not: Taslak ÇED Raporu ile ilgili görüşlerinizi, en geç toplantı tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde Çevre Koruma Dairesine yazılı olarak veya cevrekorumaced1@gmail.com adresine mail olarak iletebilirsiniz.