Türkçe | English 
 
   
ÇED
Çed Ana Sayfa
Tüzükler
Faaliyetler
Resim Galerisi
Haberler
Yasalar
Halkın Katılımı Toplantıları
Dökümanlar
Personellerimiz
ÇED SÜRECİ
İstatistik Bilgiler
 
kullanıcı adı: 
şifre: 
 
 
Şikayet / Öneri Formu
Her türlü Şikayet ve Önerilerinize
her zaman açığız....
 
GÖKHAN NOYAN İNŞAAT APARTMAN TİPİ TOPLU KONUT PROJESİ (SİTE 27)
 
DUYURU

İskele’de Gökhan Noyan & Son Construction Ltd.’e ait Pafta/Harita S31-B-24-D-1-C, S31-B-24-D-1 Ada/Blok:192, ve 146 nolu parselde “APARTMAN TİPİ TOPLU KONUT PROJESİ (SİTE 27)” yapılması planlanmaktadır. Sözkonusu proje için Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Tüzüğünün 22. maddesi gereğince aşağıda belirtilen tarih ve saatte faaliyetle ilgili halkı bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak için “Halkın Katılımı Toplantısı” yapılacaktır.

İçinde olduğumuz pandemi süreci dikkate alınarak Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesinin belirlemiş olduğu kurallar aşağıda belirtilmiştir.

Toplantılar mümkün olan en kısa sürede tamamlanmalıdır. Mümkünse toplantılar açık alanda yapılmalıdır.Girişlerde dezenfektan/ el antiseptiği bulundurulmalıdır.Toplantıya katılan kişiler kayıt altına alınmalı ve ateşleri ölçülmelidir.Toplantıya girişlerde ve çıkışlarda yığılma olmaması amacıyla gerekli düzenleme yapılmalıdır.Toplantı sırasında katılımcılar maske takmalı, kişiler arası sosyal mesafe 1,5 metre altına düşülmemelidir.Toplantılarda ağzı kapalı ambalajlı içecekler dışında, ikram yapılmamalıdır.Toplantı yapılacak alanın sürekli havalandırılması için pencerelerin açık tutulması gerekmektedir. Yukarıda belirtilen kurallara uygun olarak düzenlenecek toplantıya katılımcıların gelirken maske takması ve sosyal mesafe kurallarına uyması zorunludur.

Halkımıza saygı ile duyurulur.

 

Toplantı Yeri   : Royal Sun Sitesi – Site Restorantı  

Toplantı Yerinin Adresi : İskele  

Toplantı Tarihi : 26 Kasım 2020 Perşembe

Toplantı Saati  : 14.00

Proje Sahibi : Gökhan Noyan & Son Construction Ltd.

Proje Sahibi Tel No: 0392 4446060 – 0392 3714000

ÇED Raporunu Hazırlayan : Yasemin Çobanoğlu ve Ekibi

ÇED Raporunu Hazırlayan Ekip Başkanının İletişim Adresi: yasemincobanoglu@yahoo.com

 

Not: Taslak ÇED Raporu ile ilgili görüşlerinizi, en geç toplantı tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde Çevre Koruma Dairesine yazılı olarak iletebilirsiniz.